Hoppa till innehållet

Varukorg

Din varukorg är tom

bästsäljare

Upptäck varför True Colour är ett självklart val för dig som vill ha ett professionellt resultat hemma. Här hittar du alla våra bästsäljare!

True Colour är berikad med macadamiaolja, ceramid A2 och tranbärsextrakt som vårdar håret och ger en långvarig glans. Formulan är 100% vegansk och innehåller syntetiskt bivax i stället för traditionellt bivax, ett medvetet val som är skonsamt för både håret och planeten.

Sortera efter

23 produkter

7.1 ASH NATURAL BLOND7.1 ASH NATURAL BLOND
7.1 ASH NATURAL BLOND REA-pris149 SEK
8.12 LIGHT PEARL BLOND8.12 LIGHT PEARL BLOND
8.12 LIGHT PEARL BLOND REA-pris149 SEK
6.1 ASH NATURAL DARK BLOND6.1 ASH NATURAL DARK BLOND
10 PLATINUM BLOND - Hårfärg10 PLATINUM BLOND - Hårfärg
9.1 ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND9.1 ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND
8 LIGHT BLOND8 LIGHT BLOND
8 LIGHT BLOND REA-pris149 SEK
4.1 ASH NATURAL BROWN4.1 ASH NATURAL BROWN
4.1 ASH NATURAL BROWN REA-pris149 SEK
5 LIGHT BROWN5 LIGHT BROWN
5 LIGHT BROWN REA-pris149 SEK
10.16 PLATINUM BLOND PINK PEARL10.16 PLATINUM BLOND PINK PEARL
10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET
7.77 CHOCOLATE BLOND7.77 CHOCOLATE BLOND
7.77 CHOCOLATE BLOND REA-pris149 SEK
6 DARK BLOND6 DARK BLOND
6 DARK BLOND REA-pris149 SEK
9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND
10.2 PLATINUM VIOLET BLOND10.2 PLATINUM VIOLET BLOND
10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND
10.0 INTENSE NATURAL PLATINUM BLOND10.0 INTENSE NATURAL PLATINUM BLOND
4.23 TOBACCO BROWN4.23 TOBACCO BROWN
4.23 TOBACCO BROWN REA-pris149 SEK
6.77 DARK CHOCOLATE BLOND6.77 DARK CHOCOLATE BLOND
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN REA-pris149 SEK
5.6 LIGHT RED BROWN5.6 LIGHT RED BROWN
5.6 LIGHT RED BROWN REA-pris149 SEK
9.2 VERY LIGHT VIOLET BLOND9.2 VERY LIGHT VIOLET BLOND
9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL
6.6 DARK RED BLOND6.6 DARK RED BLOND
6.6 DARK RED BLOND REA-pris149 SEK