Hoppa till innehållet

Varukorg

Din varukorg är tom

bästsäljare

Upptäck varför True Colour är ett självklart val för dig som vill ha ett professionellt resultat hemma. Här hittar du alla våra bästsäljare!

True Colour är berikad med macadamiaolja, ceramid A2 och tranbärsextrakt som vårdar håret och ger en långvarig glans. Formulan är 100% vegansk och innehåller syntetiskt bivax i stället för traditionellt bivax, ett medvetet val som är skonsamt för både håret och planeten.

Sortera efter

37 produkter

10.12 PLATINUM PEARL BLOND - Hårfärg10.12 PLATINUM PEARL BLOND - Hårfärg
WHITEWHITE
WHITE REA-pris149 SEK
7.1 ASH NATURAL BLOND7.1 ASH NATURAL BLOND
7.1 ASH NATURAL BLOND REA-pris149 SEK
8.12 LIGHT PEARL BLOND8.12 LIGHT PEARL BLOND
8.12 LIGHT PEARL BLOND REA-pris149 SEK
6.1 ASH NATURAL DARK BLOND6.1 ASH NATURAL DARK BLOND
10 PLATINUM BLOND - Hårfärg10 PLATINUM BLOND - Hårfärg
9.1 ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND9.1 ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND
8 LIGHT BLOND8 LIGHT BLOND
8 LIGHT BLOND REA-pris149 SEK
4.1 ASH NATURAL BROWN4.1 ASH NATURAL BROWN
4.1 ASH NATURAL BROWN REA-pris149 SEK
5 LIGHT BROWN5 LIGHT BROWN
5 LIGHT BROWN REA-pris149 SEK
10.16 PLATINUM BLOND PINK PEARL10.16 PLATINUM BLOND PINK PEARL
7.0 INTENSE NATURAL BLOND7.0 INTENSE NATURAL BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND8.4 LIGHT COPPER BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND REA-pris149 SEK
8.0 INTENSE NATURAL LIGHT BLOND8.0 INTENSE NATURAL LIGHT BLOND
10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET
7.77 CHOCOLATE BLOND7.77 CHOCOLATE BLOND
7.77 CHOCOLATE BLOND REA-pris149 SEK
3 DARK BROWN3 DARK BROWN
3 DARK BROWN REA-pris149 SEK
6 DARK BLOND6 DARK BLOND
6 DARK BLOND REA-pris149 SEK
9 VERY LIGHT BLOND9 VERY LIGHT BLOND
9 VERY LIGHT BLOND REA-pris149 SEK
7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans
9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND
9.11 INTENSE ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND9.11 INTENSE ASH NATURAL VERY LIGHT BLOND
10.2 PLATINUM VIOLET BLOND10.2 PLATINUM VIOLET BLOND
10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND
10.0 INTENSE NATURAL PLATINUM BLOND10.0 INTENSE NATURAL PLATINUM BLOND
AMAZI 8 SECOND MIRACLEAMAZI 8 SECOND MIRACLE
AMAZI 8 SECOND MIRACLE REA-pris329 SEK
4.23 TOBACCO BROWN4.23 TOBACCO BROWN
4.23 TOBACCO BROWN REA-pris149 SEK
6.77 DARK CHOCOLATE BLOND6.77 DARK CHOCOLATE BLOND
8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN REA-pris149 SEK
9.0 INTENSE NATURAL VERY LIGHT BLOND9.0 INTENSE NATURAL VERY LIGHT BLOND
5.6 LIGHT RED BROWN5.6 LIGHT RED BROWN
5.6 LIGHT RED BROWN REA-pris149 SEK
9.2 VERY LIGHT VIOLET BLOND9.2 VERY LIGHT VIOLET BLOND
7.666 EXTRA INTENSE RED BLOND7.666 EXTRA INTENSE RED BLOND
9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL
6.6 DARK RED BLOND6.6 DARK RED BLOND
6.6 DARK RED BLOND REA-pris149 SEK