Hoppa till innehållet

Varukorg

Din varukorg är tom

Warm Copper 

Warm Copper: varma kopparfärger som ger ett levande och glansfullt resultat. Här hittar du kopparnyanser från mjuk och naturlig koppar till djupare toner med gyllene och röda skiftningar.

Kopparfärgat hår ger värme, dimension och karaktär till din look. Utforska våra professionella kopparfärger och hitta din perfekta nyans!

Sortera efter

15 produkter

9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND8.4 LIGHT COPPER BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND REA-pris149 SEK
7.3 GOLDEN BLOND7.3 GOLDEN BLOND
7.3 GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
10.32 PLATINUM GOLD VIOLET10.32 PLATINUM GOLD VIOLET
Utsåld8.36 LIGHT BLOND GOLD VIOLET8.36 LIGHT BLOND GOLD VIOLET
10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND8.3 LIGHT GOLDEN BLOND
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans
Utsåld9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET
10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND
6.34 DARK GOLD COPPER BLOND6.34 DARK GOLD COPPER BLOND
8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
Utsåld9.4 VERY LIGHT COPPER BLOND9.4 VERY LIGHT COPPER BLOND
5.6 LIGHT RED BROWN5.6 LIGHT RED BROWN
5.6 LIGHT RED BROWN REA-pris149 SEK