Hoppa till innehållet

Varukorg

Din varukorg är tom

Våra Birthday Favorites

Bland våra Birthday Favorites har vi samlat säsongens utvalda hårfärger, från mjuk karamell och glödande koppar till djupa bruna toner. Perfekt för dig som vill ge håret en varmare känsla och en ny look under hösten!

Sortera efter

21 produkter

COLOUR REBOOTCOLOUR REBOOT
COLOUR REBOOT REA-pris129 SEK
10.13 PLATINUM BLOND BEIGE - Hårfärg10.13 PLATINUM BLOND BEIGE - Hårfärg
10.32 PLATINUM GOLD VIOLET10.32 PLATINUM GOLD VIOLET
8.4 LIGHT COPPER BLOND8.4 LIGHT COPPER BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND REA-pris149 SEK
7.3 GOLDEN BLOND7.3 GOLDEN BLOND
7.3 GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND8.3 LIGHT GOLDEN BLOND
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans
9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLOND
Utsåld6.73 DARK COOL CHOCOLATE BLOND6.73 DARK COOL CHOCOLATE BLOND
Utsåld9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET
10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND
6.34 DARK GOLD COPPER BLOND6.34 DARK GOLD COPPER BLOND
4.23 TOBACCO BROWN4.23 TOBACCO BROWN
4.23 TOBACCO BROWN REA-pris149 SEK
8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN REA-pris149 SEK
Utsåld9.4 VERY LIGHT COPPER BLOND9.4 VERY LIGHT COPPER BLOND
Utsåld6.35 DARK WARM CHOCOLATE BLOND6.35 DARK WARM CHOCOLATE BLOND
5.77 LIGHT CHOCOLATE BROWN5.77 LIGHT CHOCOLATE BROWN
6.6 DARK RED BLOND6.6 DARK RED BLOND
6.6 DARK RED BLOND REA-pris149 SEK