Hoppa till innehållet

Varukorg

Din varukorg är tom

bästsäljare

Upptäck varför True Colour är ett självklart val för dig som vill ha ett professionellt resultat hemma. Här hittar du alla våra bästsäljare!

True Colour är berikad med macadamiaolja, ceramid A2 och tranbärsextrakt som vårdar håret och ger en långvarig glans. Formulan är 100% vegansk och innehåller syntetiskt bivax i stället för traditionellt bivax, ett medvetet val som är skonsamt för både håret och planeten.

Sortera efter

23 produkter

8 LIGHT BLOND8 LIGHT BLOND
8 LIGHT BLOND REA-pris149 SEK
10.32 PLATINUM GOLD VIOLET10.32 PLATINUM GOLD VIOLET
7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hårfärg med djup kopparnyans
9.13 VERY LIGHT BLOND BEIGE9.13 VERY LIGHT BLOND BEIGE
SANDSAND
SAND REA-pris149 SEK
10.13 PLATINUM BLOND BEIGE - Hårfärg10.13 PLATINUM BLOND BEIGE - Hårfärg
8.4 LIGHT COPPER BLOND8.4 LIGHT COPPER BLOND
8.4 LIGHT COPPER BLOND REA-pris149 SEK
COLOUR REBOOTCOLOUR REBOOT
COLOUR REBOOT REA-pris129 SEK
7.3 GOLDEN BLOND7.3 GOLDEN BLOND
7.3 GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
6.12 DARK PEARL BLOND6.12 DARK PEARL BLOND
6.12 DARK PEARL BLOND REA-pris149 SEK
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND8.3 LIGHT GOLDEN BLOND
8.3 LIGHT GOLDEN BLOND REA-pris149 SEK
10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND10.3 PLATINUM GOLDEN BLOND
AMAZI 8 SECOND MIRACLEAMAZI 8 SECOND MIRACLE
AMAZI 8 SECOND MIRACLE REA-pris329 SEK
6.34 DARK GOLD COPPER BLOND6.34 DARK GOLD COPPER BLOND
4.23 TOBACCO BROWN4.23 TOBACCO BROWN
4.23 TOBACCO BROWN REA-pris149 SEK
8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLOND
6.77 DARK CHOCOLATE BLOND6.77 DARK CHOCOLATE BLOND
5.22 LIGHT EXTRA VIOLET BROWN5.22 LIGHT EXTRA VIOLET BROWN
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN REA-pris149 SEK
5.6 LIGHT RED BROWN5.6 LIGHT RED BROWN
5.6 LIGHT RED BROWN REA-pris149 SEK
9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL9.16 VERY LIGHT BLOND PINK PEARL
10 VOL ACTIVATOR 1000ML
10 VOL ACTIVATOR 1000ML REA-pris249 SEK