Skip to content

Cart

Your cart is empty

Höstens trendigaste blonda hårfärger

Hösten 2026 handlar om värme, mjukhet och naturlig elegans. När dagarna blir kortare lämnar vi sommarens solkyssta look bakom oss och välkomnar blonda hår med mer djup, dimension och glans. Fokus ligger på mjuka övergångar, naturliga skiftningar och en lyxig, välvårdad känsla som passar perfekt under höstens svalare månader.

Sort by

9 products

6.1 ASH NATURAL DARK BLONDE6.1 ASH NATURAL DARK BLONDE
6.1 ASH NATURAL DARK BLONDE Sale price149 SEK
4.1 ASH NATURAL BROWN4.1 ASH NATURAL BROWN
4.1 ASH NATURAL BROWN Sale price149 SEK
6.11 INTENSE ASH NATURAL DARK BLOND6.11 INTENSE ASH NATURAL DARK BLOND
Sold out6.73 DARK COOL CHOCOLATE BLONDE6.73 DARK COOL CHOCOLATE BLONDE
4.23 TOBACCO BROWN4.23 TOBACCO BROWN
4.23 TOBACCO BROWN Sale price149 SEK
6.77 DARK CHOCOLATE BLONDE6.77 DARK CHOCOLATE BLONDE
6.77 DARK CHOCOLATE BLONDE Sale price149 SEK
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN Sale price149 SEK
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN
5.5 LIGHT MAHOGONY BROWN Sale price149 SEK
5.77 LIGHT CHOCOLATE BROWN5.77 LIGHT CHOCOLATE BROWN
5.77 LIGHT CHOCOLATE BROWN Sale price149 SEK