Skip to content

Cart

Your cart is empty

Warm Copper 

Warm Copper: varma kopparfärger som ger ett levande och glansfullt resultat. Här hittar du kopparnyanser från mjuk och naturlig koppar till djupare toner med gyllene och röda skiftningar.

Kopparfärgat hår ger värme, dimension och karaktär till din look. Utforska våra professionella kopparfärger och hitta din perfekta nyans!

Sort by

15 products

9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLONDE9.3 VERY LIGHT GOLDEN BLONDE
8.4 LIGHT COPPER BLONDE8.4 LIGHT COPPER BLONDE
8.4 LIGHT COPPER BLONDE Sale price149 SEK
7.3 GOLDEN BLONDE7.3 GOLDEN BLONDE
7.3 GOLDEN BLONDE Sale price149 SEK
10.32 PLATINUM GOLD VIOLET10.32 PLATINUM GOLD VIOLET
10.32 PLATINUM GOLD VIOLET Sale price149 SEK
Sold out8.36 LIGHT BLONDE GOLD VIOLET8.36 LIGHT BLONDE GOLD VIOLET
10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET10.36 PLATINUM BLOND GOLD VIOLET
8.3 LIGHT GOLDEN BLONDE8.3 LIGHT GOLDEN BLONDE
8.3 LIGHT GOLDEN BLONDE Sale price149 SEK
7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hair color with a deep copper shade7.44 INTENSIVE COPPER BLOND - Permanent hair color with a deep copper shade
Sold out9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET9.36 VERY LIGHT BLOND GOLD VIOLET
10.3 PLATINUM GOLDEN BLONDE10.3 PLATINUM GOLDEN BLONDE
10.3 PLATINUM GOLDEN BLONDE Sale price149 SEK
6.34 DARK GOLD COPPER BLONDE6.34 DARK GOLD COPPER BLONDE
8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLONDE8.33 LIGHT EXTRA GOLD BLONDE
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN4.73 COOL CHOCOLATE BROWN
4.73 COOL CHOCOLATE BROWN Sale price149 SEK
Sold out9.4 VERY LIGHT COPPER BLONDE9.4 VERY LIGHT COPPER BLONDE
5.6 LIGHT RED BROWN5.6 LIGHT RED BROWN
5.6 LIGHT RED BROWN Sale price149 SEK